Rezervace lodi

ONLINE formulář objednávky - Půjčovna lodí IN LIFE Morava - objednávky v rámci IN LIFE POINTŮ. Po zadání datumů a počtu jednotlivých položek vám formulář okamžitě zobrazí cenu vybraného setu za celou dobu výpůjčky. Případná sleva se vám zobrazí ve spodní části formuláře a automaticky se odečte od celkové ceny. Kliknutím na "VYTVOŘIT OBJEDNÁVKU" odesíláte celou objednávku ke zpracování do naší půjčovny. Jakmile objednávku obdržíme a zpracujeme, kontaktujeme vás pro její potvrzení. Pozor, pokud chcete svoz bagáže, tato služba musí být objednaná. Do poznámky napište doplňující informace k objednávce, jako například velikosti bot nebo neoprenů, věk dětí pro správný výběr vest, pádlo pro dítě navíc, popřípadě jiné pro vás a pro vaši plavbu důležité informace.

Přejeme pěkný den a pěknou plavbu s vybavením z naší půjčovny - pro pomoc s objednávkou volejte - 727 965 970 Na potvrzovací email prosím neodpovídejte. Změny na objednavky@in-life.cz.

Dobře si prohlédněte otevírací doby jednotlivých POINTů. Při pozdním vrácení nebo vyzvednutí materiálu vám může obsluha účtovat 280,- Kč za výdej/příjem mimo otevírací dobu POINTu. Děkujeme.

Systém slev : sleva se zobrazí v objednávce automaticky Proč využít naše pointy ?
Objednávka nad 5 000,- Kč sleva 5 % neplatíte žádnou dopravu materiálu na start ani z cíle plavby
Objednávka nad 10 000,- Kč sleva 10 % zdarma vám převezeme bagáž z POINTU na POINT
Objednávka nad 15 000,- Kč sleva 15 % v ceně je kompletní vybavení - loď, pádla, vesty, barely
Objednávka nad 20 000,- Kč individuální kalkulace dostanete mapku řeky Moravy se všemi jezy zdarma
ceník FLEX - platba na místě při převzetí lodí, uhradíte jen odebraný materiál BEZ JAKÉHOKOLI STORNO POPLATKU
ceník ECO - v objednávce zatrhněte "platba předem - sleva" ZMĚNA OBJEDNÁVKY NEJPOZDĚJI 24 HODIN PŘED VYPLUTÍM
Nejlepší přeprava osob kolem řeky je MHD a vlaky. Omezené množství lidí můžeme naložit do našich aut při rozvozech, ale na to prosíme nespoléhejte !
ODESLÁNÍM FORMULÁŘE OBJEDNÁVKY TLAČÍTKEM "REZERVOVAT" SOUHLASÍTE S OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI SPOLEČNOSTI IN LIFE MORAVA s.r.o.