Proč na vodu právě s námi?

Zkušenosti

Na řece Moravě se plavíme už od roku 1985. Známe ji jako své boty. S lodí jsme procestovali celý svět. Jsme vodáci.

10 loděnic – pointů

Na řece máme 10 pointů, loděnic s obsluhou. Ne jen nástupní a výstupní místa, kde musíte čekat než někdo přijede. Naše POINTY mají svoji otevírací dobu, obsluhu a sklad s materiálem. Na těchto pointech si můžete lodě vyzvednout i vrátit. O dopravu materiálu se prostě nestaráte.

Férové a jasné ceny

Máme jednoduchý a jasný ceník. Platíte jen to co je v něm. Nečeká na vás žádné překvapení. V ceně už je vše zahrnuto, materiál (v setu je komplet výbava, pádla, vesty, vaky nebo barely) i doprava materiálu na místo vyplutí i jeho převzetí v cíli.

Kvalita

Kvalitní vybavení, ty nejlepší dostupné lodě na trhu. Plastové kánoe SAMBA, plastové kánoe vydra od MAKU, rafty a nafukovací kánoe od GUMOTEXU a ROBFIN. Certifikované vesty, certifikované dětské vesty. Barely a nepromokavé vaky do každé lodě automaticky.

PŘEVOZ BAGÁŽE
Mezi našimi pointy vám převezeme bagáž a vy můžete plout nalehko. Služba je zdarma a má jen dvě podmínky. Musí být objednaná předem a platí pravidlo - 1 OSOBA - 1 BÁGL.

PŘEVOZY LODÍ NA MALOU VODU
Každý rok do konce července je z důvodu ochrany životního prostředí uzavřená část řeky Moravy z Litovle do Hynkova. Jezdí se paralelním ramenem řeky po tzv. Malé Vodě. Nástupní místo na Malou Vodu je cca 1 km od IN LIFE kempu. Aby vaše plavba mohla pohodlně pokračovat, zdarma vám lodě na nástupní místo převezeme.

KOMPLETNÍ SETY
K lodi mate automaticky, pádla, vesty, barely nebo vaky.

MOŽNOST POJIŠTĚNÍ
Můžete si vypůjčené lodě pojistit proti krádeži.

JEDNODUCHÝ SYSTÉM SLEV, ŽÁDNÉ STORNO POPLATKY
Pokud nechcete, nemusíte při objednávce platit žádné zálohy. Pokud s sebou nechcete tahat zbytečně peníze na vodu, můžete si lodě zaplatit předem a automaticky máte 5 % slevu. Až do 24 hodin před vyplutím můžete objednávku měnit, rušit, posouvat a nic vás to nestojí.

Poskytujeme jednoduchý systém slev.

Objednávka nad 5 000,- Kč - sleva 5%
Objednávka nad 10 000,- Kč - sleva 10%
Objednávka nad 15 000,- Kč - sleva 15%.
Jede vás ještě více ? Cenu vám spočítáme individuálně. FIRST MOMENT - sleva 10 %
PLATBA PŘEDEM - sleva 5%
Slevy lze sčítat až do výše 25%

DALŠÍ SLUŽBY A ODKAZY:

VODÁCKÁ HOSPODA LITOVEL

KOLOBĚŽKY

Už máte osezený zadek? Chcete se podívat dál do oklolí? Na koloběžce je to ideální.

SAUNA TJ VS Litovel a IN LIFE přímo v našem areálu. Jsme v provozu. Telefon pro informace : 774 445 599 nebo 727 969 875.

CHATKY LITOVEL

OD 26.6.2020 JSOU K DISPOZICI V LITOVELSKÉM KEMPU IN LIFE  CHATKY !!!
 

(c) 2017 · Půjčovna lodí IN LIFE MORAVA, Švermova 1322/1B, 784 01 Litovel, IČ: 689 166 39