Půjčovna lodí
Kempy a ubytování

Půjčovna lodí IN LIFE Morava vám představuje řeku Moravu a kempy podél jejího toku. Jako dva naše domovské kempy vám zajišťujeme pohodlí v kepech v Litovli a v Olomouci. Najdete u nás ale také informace o ostatních kempech a restauracích na celém toku řeky Moravy. Dnes už není Morava pustina bez možnosti přespání. Jednoduché kempy a tábořiště jsou od sebe v přijatelných vzdálenostech a pomaličku začínají zlepšovat svoje služby. Současně s tím ale není řeka přeplněná a užijete si soukromí i romantiku, kterou na některých českých řekách už nenajdete. Pěknou palvbu. Půjčovna lodí IN LIFE.

Vyberte si kemp z mapy

TÁBOŘIŠTĚ FK HANUŠOVICE
KEMP RUDA NA MORAVOU
PÍSKÁČ POSTŘELMOV
KEMP TŘEŠTINA - VILA HÁJ
KEMP NOVÉ MLÝNY - STODOLA
KEMP IN LIFE LITOVEL
VODÁCKÉ TÁBOŘIŠTĚ HYNKOV
KEMP A KARAVAN PARK - KRÁSNÁ MORAVA
KEMP MOHELNICE
HORKA

TÁBOŘIŠTĚ FK HANUŠOVICE

Za dobré vody, ideální místo pro start vaší plavby. Jako součást areálu místního fotbalového klubu FK Hanušovice je pro vás připravena zatravněná plocha pro postavení stanu, prostor pro ohniště a samozřejmě sociální zařízení, hospůdka s pivečkem a někajou dobrotou. Místo je přímo u řeky, do 5 minut od vlakového nádrží.

Vybavení kempu

Fotogalerie


KEMP RUDA NA MORAVOU - KOUPALIŠTĚ

V Rudě nad Moravou vás uvítá příjemný areál koupaliště. Sousedí přímo s řekou a kromě místa na postavení stanu se můžete ubytovat i v příjemně zařízených chatkách. Poloha koupaliště na břehu řeky Moravy jej předurčuje k ubytování, občerstvení i dalšímu vyžití zejména ale nejen pro vodácké výpravy.

Vybavení kempu

Telefon na správce areálu koupaliště a ubytování : 730 191 184

Ubytování v chatkách (včetně 15 % DPH):

školy - vedlejší sezóna (VS) se zapůjčeným povlečením 180,- Kč os. /noc

 • jen 3 noci 220,-
 • s vlastními spacáky 155,-

ostatní - hlavní sezóna (HS) se zapůjčeným povlečením 270,-

 • jen 3 noci 280,-
 • s vlastním povlečením 210,-

ostatní - vedlejší sezóna (VS) se zapůjčeným povlečením 210,-

 • jen 3 noci 235,-
 • s vlastním povlečením 190,-

dítě do 3 let – ubytování zdarma

 • pobyt se psem 65,- Kč /noc (HS + VS)

Ubytování ve vlastních stanech:

 • VS:
  • školy 50,- Kč/os. a noc
  • ostatní 65,- Kč/os. a noc
 • HS: 75,- Kč/os. a noc

+ rekreační poplatek 10,- Kč/osobu a den

 

Více informací najdete přímo na webu obce Ruda nad Moravou - http://ruda.cz/new/bath.php

Fotogalerie


PÍSKÁČ POSTŘELMOV

Přímo na břehu řeky Moravy, 10 minut pěšky od vlakového nádráží, posezení, občerstvení, pivečko, prostor na postavení stanů. To vše najdete na Pískáči. Po většinu roku startovací místo vícedenních plaveb po řece Moravě.

Na Pískáči probíhá celoročně také spousta zajímavých akcí. Od dětských dnů a pálení čarodějnic až po hudební večery a zábavy. Pro přesný program navštivte přímo stránky Pískáče - http://piskac.postrelmov.org/ .  Už se na vás těšíme.

Vybavení Pískáče

Přímo v areálu Pískáč si můžete vypůjčit nebo vrátit vodácké vybavení, lodě i rafty a můžete využít všech služeb IN LIFE POINTŮ, včetně svozu bagáže. Obsluha Pískáče se o vás ráda postará.

Areál je vabaven sociálním zařízením i sprchami.

Areál je v provozu od 1.5. do 30. 9. a těší se na všechny vodáky, cyklisty atd...

Prosíme, do areálu se nesmí vjíždět aitomobily. Kousek od Pískáče je parkoviště, kde můžete pohodlně zaparkovat. Děkujeme.

Fotogalerie


KEMP TŘEŠTINA - VILA HÁJ

V malebné osadě Háj, přímo na toku řeky Moravy, blízko CHKO Litovelského Pomoraví naleznete krásnou památkově chráněnou vilu, kterou nechali v roce 1921 postavit manželé Plhákovi v duchu tzv. plastického rondokubismu podle návrhu českých architektů B. Fuch­se a J. Štěpánka.

Návštěvníkům nabízíme mož­nost ubytování v penzionu. Pro ty, kteří holdují spíše spaní ve stanech či karavanech, je k dispozici letní areál. V něm je kromě sociální­ho zařízení i venkovní občerstvení a zázemí pro opékání. Areál se nachází v ojedinělé památkově chráněné zahradě, z níž se můžete kochat pohledem na národní technickou památku Vodní elektrárnu Háj.

Areál vily Háj je ideálně situován uprostřed hlavní vodácké trasy na řece Moravě, jež je splavná po celou vodáckou sezónu.

Vila Háj je ideálním místem pro vodáky, cyklisty a všechny příznivce aktivního odpočinku i relaxu v přírodě.

Pro předem nahlášené větší skupiny je možno zajistit stravování v restauraci penzionu a rovněž můžeme nabídnout kapacity 6 pokojů pro nocování v pohodlí. Lze zde zapůjčit i vrátit vybavení na vodu ve spolupráci s Vodáckou půjčovnou IN-LIFE Morava.

Vybavení kempu

Více o nás naleznete na webu www.vila-haj.cz . Těšíme se na vaši návštěvu.

Kontakty :

+420 721 850 509, +420 606 777 960 nebo info@vila-haj.cz

Vila Háj na mapách zde.

Fotogalerie


KEMP NOVÉ MLÝNY - STODOLA

Kemp se nachází v úseku CHKO Litovelské Pomoraví, je dobře dostupný po komunikaci pro příjezd automobilem nebo autobusem a pro nakládku a vykládku lodí.

K dispozici je louka pro stany, dvě ohniště s lavicemi, v budově je teplá, studená, pitná voda, WC, sprcha, elektřina pro dobití mobilů a fotoaparátů. V budově je útulná stylová restaurace s možností stolovat také na prostorné terase pod vzrostlými stromy nebo slunečníky. Restaurace nabízí možnost celodenního stravování, dobře vychlazené pivo je samozřejmostí. Půjčujeme stolní tenis, petanque, kroket, fresbee, míče, badminton, hamaky, velký "kolektivní" kotlík, gril, stany, spacáky. Přímo v kempu najdete IN LIFE POINT, můžete zde vrátit nebo si půjčit lodě i vodácké vybavení.

V měsících červenec - srpen provoz nepřetržitý

V měsících květen, červen a září může být obsluha mimo areál, proto doporučujeme volat nebo psát SMS dopředu na tel. 603 875 957

Vybavení kempu

Kontakt :

Nové Mlýny - Řimice,
pošta Bílá Lhota
+420 603 875 957
web : www.stodola-morava.cz
e-mail: Jarmila.friebova@seznam.cz

GPS - 49.7332361N, 16.9959075E

Zobrazit KEMP STODOLA NOVÉ MLÝNY na mapě.

KEMP IN LIFE LITOVEL - ZÁKLADNA PŮJČOVNY LODÍ IN LIFE

KEMP NA ŘECE MORAVĚ A CYKLOSTEZCE V LITOVLI - KEMP PRO CELOU RODINU - VHODNÝ I PRO RODIČE S DĚTMI. KEMP BUDE OPĚT V PROVOZU OD 25.5.2020 Vybavení kempu:

Kemp provozuje PŮJČOVNA LODÍ IN LIFE Morava spolu s TJ VS Litovel. Nachází se v něm pitná voda, ohniště, připojení k internetu, WC, SPRCHA, sušička, pračka. V sousedství kempu se nachází příjemná vodácká hospůdka, kde je možné skvěle pojíst a osvěžit se, třeba báječným litovelským pivem. 400m od kempu je autobusové a vlakové nádraží, centrum města 700m.

Od 26.6. 2020 máme k dispozici CHATKY, nové dřevěné obytné kontajnery pro 2, 4 a 6 osob. Navíc jsme upravili celý vzhled kempu, z části nové oplotili, upravili karavanové stání a rozšířili plochu pro stany.

Přímo v kempu si lze půjčit lodě a kompletní vodácké vybavení. Kanoe, rafty, kajaky. Lze si zapůjčit koloběžky, i dětské, na super výlety po okolí, trošku se unavit, aby pivko lépe chutnalo.

V areálu najdete centrálu Vodácké půjčovny IN LIFE Morava, půjčovny lodí, vodáckého vybavení a koloběžek.

V KEMPU PLATÍ NOČNÍ KLID OD 22:00 do 7:00 HODIN RÁNO. ZPÍVAT A POPÍJET I KOLEM PŮLNOCI MŮŽETE V RESTAURACI
Nově si můžete také chatku, místo pro karavan a VIP místo pro stan v oplocené části kempu rezervovat ON LINE :

nová rezervace

<a href="http://reenio.cz/cs/redirect/reservationpage/3561" target="_blank" data-no-dialog="1" style="color: #fff; background-color: #f05033; border-radius: 4px; font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-weight: bold; display: inline-block; padding: 6px 12px; text-decoration: none;">nová rezervace</a>
<script src="https://reenio.cz/cs/GM2TMMI/widget-reservation-btn.js" async defer></script>
Cena za noc v klidové oplocené části kempu, VIP stany, karavany :

 • 120,- Kč za dospělou osobu
 • 90,- Kč za dítě do 12 let
 • 100,- Kč auto
 • 100,- Kč karavan
 • Děti do 5 let zdarma
 • 80,- Kč přístup k el. přípojce

Platí se pouze za osobu, auto, karavan. Za stan už se neplatí.

Cena za noc v části kempu pro  stany s možností rozdělání ohně :

 • 90,- Kč za dospělou osobu
 • 70,- Kč za dítě do 12 let
 • 100,- Kč auto
 • 100,- Kč karavan bez možnosti elektriky
 • Děti do 5 let zdarma
 • přístup k el. přípojce - není

Platí se pouze za osobu, auto, karavan. Za stan už se neplatí.

VODÁCI S LODĚMI OD IN LIFE MAJÍ
do dvojice žeton do sprchy zdarma

Tato část kempu je úplně klidová. Není možnost rozdělávat oheň.
Můžete si u nás zapůjčit GRILL

VODÁCI S LODĚMI OD IN LIFE MAJÍ 
do dvojice žeton do sprchy zdarma

V této části kempu můžete rozdělávat oheň na kulatých kovových ohništích.
Není zde rozvedena elektřina.

Ceník Chatky :

ceník chatky

Balíček IN LIFE

Ubytujete se v našem kempu alespoň na jednu noc a půjčíte si lodě v naší půjčovně a máte 1 žeton na loď do sprchy

Přímo na recepci nebo v půjčovně lodí IN LIFE si můžete objednat snídani. Rádi vám otevřeme a připravíme kávičku a nějakou ranní dobrotu.

Zobrazit místo Vodácký kemp, Litovel na mapě.

Kontakty :

objednavky@in-life.cz

Tel : 727 965 970

 

Fotogalerie


VODÁCKÉ TÁBOŘIŠTĚ HYNKOV

Vodácké tábořiště Hynkov je ideální místo pro zastávku a postavení stanu při trase Litovel - Olomouc. Tábořiště se nachází pod hynkovskou peřejkou, přímo u vody, v hezkém přírodním prostředí areálu TJ Sokol Hynkov. Je zde pitná voda, ohniště,  hřiště,  WC, sprcha.  Vedle tábořiště je hospoda Starý Mlýn. Před hospodou je velké parkoviště a vedle zastávka příměstské autobusové dopravy  zajišťující spojení do Litovle a Olomouce. Pokud chcete jet z Litovle do Olomouce na jeden zátah, což nedoporučujeme :-), zastavte se v hospodě Starý Mlýn alespoň na pivo.

Vybavení kempu

Kontakt na IN LIFE POINT PKLODE - hospoda, tábořiště - Roman Puček - 605 592 939

Fotogalerie


KEMP A KARAVAN PARK - KRÁSNÁ MORAVA - OLOMOUC

Nový kemp a karavanpark pro vodáky, cyklisty, turisty, rodiny s dětmi atd. v Olomouci. Konečně i v Olomouci můžeme přespat ve stanu a užít si řeku a klid v těsné blízkosti centra Olomouce. I v tomto kempu máme POINT a dokonce i ZÁKLADNU, kde si můžete půjčit a vrátit kompletní vodácké vybavení naší půjčovny.

Vybavení kempu

RESORT KRÁSNÁ MORAVA - místo pro vodáky, turisty, rodiny s dětmi. Místo na procházku, posezení, postavení stanu nebo karavanu. Místo kde končí plavba po krásné řece, po krásné Moravě. Místo v dosahu historického centra Olomouce a s koupaním za rohem. Místo pro aktivní strávení volného času v klidném prostředí. Těšíme se na vaši návštěvu. Team KM.

Kontakty :

Manažer resortu Krásná Morava - Michal Paděra : 731 520 656
Recepce resortu Krásná Morava - 727 969 853

www.krasnamorava.cz

Fotogalerie


KEMP MOHELNICE

Kemp Sport Relax Bagr Mohelnice Vám nabízí možnost ubytování v krásné lokalitě Úsovska.

Kemp pro celé rodiny, rodiče s dětmi, firemní akce ale i pro samostatné vodáky má pro Vás možnost táboření ve stanech, ubytování v chatkách, teplé jídlo a točené pivo, hezké a čisté sociální zázemí: WC, teplá voda, sprchy,možnost úschovny kol, možnost velikého sportovního využití (3 kurty pro plážový volejbal,badminton, ringo, cyklovýlety, turistika, plavání a relax u pískovny Bagr - 50m od našeho kempu). V kempu se také nachází půjčovna lodí IN-LIFE. Odtud můžete startovat, ale také končit.

Vybavení kempu

Kontakty :

Mohelnice, 789 85
49.782007, 16.956822

tel.: 776 558 722, 775 310 824

e-mail: info@kemp-mohelnice.cz

web: http://www.kemp-mohelnice.cz/

JAK NÁS NAJDETE :

Kemp Sport Relax Bagr Mohelnice se nachází na 276km řeky Moravy RAMENO MÍROVKA !

Podél kempu vede silnice č.444 ul. Uničovská 400/20

100m od kempu se nachází autobusová zastávka

1,5 km od kempu je vlakové nádraží Mohelnice

OTEVÍRACÍ DOBA .

Květen, červen, září

po-pá : 15:00 – 20:00

so-ne : 11:00 – 20:00

červenec, srpen

po-čt : 10:00 – 20:00

pá-ne : 08:00 – 21:00

Fotogalerie


HORKA

V letošním roce se k nám připojil malý, ale příjemný kempík v Horce nad Moravou. Na kraji Horky na levém břehu si můžete rozbít stan, dát si pivečko, vrátit lodě a něco málo hodit do žaludku. Více informací a kontakty vám připravíme co nejdříve.

 

 Další služby a odkazy