AKTUALNE
Kemp Mohelnice-skvělá lokalita a vybavení

Příjemné prostředí přírodního rázu, přátelský a ochotný personál, bohatá nabídka jídel a pití v místním kiosku a čistá, pravidelně udržovaná sanitární zařízení.

Ahoj vodáci, turisté i všichni ostatní. Vítáme Vás na stránkách kempu U bagru. Kemp se nachází na 276,8 říčním km řeky Moravy u měta Mohelnice, keré se nachází uprostřed krásné přírody Mohelnické brázdy, v pomyslném trojúhelníku mezi hrady Bouzov, Mírov a Úsov. Poloha kempu je výhodná nejen pro vodáky, kteří zde mohou nocovat při sjíždění Moravy, ale i pro všechny ostatní turisty, kteří k nám přijedou autem, na kole nebo přijdou pěšky. Mohelnicko svým návštěvníkům nabízí také ideální podmínky pro houbaření, nenáročnou turistiku a cykoturistiku.

V kempu U bagru na Vás čeká příjemné prostředí přírodního rázu, přátelský a ochotný personál, bohatá nabídka jídel a pití v místním kiosku a čistá, pravidelně udržovaná sanitární zařízení. V areálu kempu má základnu IN LIFE Morava– půjčovna lodí a raftů, jejíchž služeb můžete využít pro jednodenní i vícedenní výlety po Moravě. Kemp U bagru, včetně půjčovny lodí, je v provozu od dubna do konce září. Budeme se těšit na Vaši návštěvu…

Fotogalerie
Další služby a odkazy